fbpx

עוד על קובי יונסי

המרצה היחיד בישראל שמוכר באקדמיה ובתעשייה כמרצה המוביל לתחום הQA ו לימודי QA

אני קובי, מרצה בהכשרה לבדיקת תוכנה.
אני עוסק בתחום בדיקת התוכנה כבר כמעט שני עשורים.

כיום, מלבד היותי מרצה בתחום אני גם מנהל בדיקות בעיריית ירושלים, יועץ בכיר בלמ״ס, בעל טור קבוע במגזין עולם הבדיקות ומכשיר בודקי תוכנה לגופים הגדולים והמשפיעים במשק.

תחום בדיקת התוכנה הוא תחום מאתגר, הוא יצריך מכם חשיבה יצירתית, ירידה לפרטים וחדות מחשבה. המטרה שלכם תהיה לנסות לבחון את התוכנה במצבי קיצון שאיש לא חשב עליהם.
מה שיפה בתחום מבחינת רבים זה שהוא לא מצריך נסיון או רקע קודם. כשאני אומר ללא רקע אני ממש מתכוון לזה.
במהלך שנותי ראיתי מוכר פלאפל לשעבר שכיום הוא בכיר ברפאל, שליח לשעבר שכיום עובד כבודק מערכות גבייה מתקדמות בעירייה, ואפילו נהג מונית לשעבר שעובד ב-Intel – והרשימה עוד ארוכה.

כשניפגש בקורס מצפה לכם יותר למידה מטקסט. אתם תלמדו מערכות תוכנה וצורות בדיקה. תלמדו שיטות חשיבה שיעזרו לכם לפתח בדיקות בשיטה מיוחדת שהמצאתי, ותאפשר לבחון לכל סוגיה או מוצר מזווית ביקורתיות שונות.
מעבר לכל זה תלמדו מיומנויות שלא נלמדות באף מסגרת, כמו היכולת לייצר רשת קשרים בחברה, עבודה בצוות, יכולת הצגה של רעיון או ניהול של ישיבה.

חשוב לי להגיד שמקצוע בדיקת התוכנה יכול להתפתח לכיוונים רבים, חלקכם תמשיכו לעולמות האוטומציה והפיתוח, אחרים בתחומי ניהול פרויקטים או צוותים, וחלקכם ימשיכו לעולמות הדאטה, ניהול Data Base ו-BI.

שנות ניסיון
0 +
סטודנטים מרוצים
0 +
מכללות בהם הובלתי
0 +
סטודנטים שמצאו עבודה
0 +
הרצאות בחברות עסקיות
0 +
בוטקאמפים
0 +
קורסים שהושלמו
0 +
חתימות חוזה בשנת 2023
0 +

הניסיון שלנו מדבר בעד עצמו

הדרכה במוסדות האקדמאיים המובילים בישראל

קובי משמש כראש תחום לימודי בדיקות תוכנה בטכניון
ואחראי על התכנים, ההסמכות ופיתוח ההכשרה.
תוכנית ההדרכה הייחודיות שפותחה על ידי קובי נלמדת כקורס בחירה רשמי
ומוכרת באקדמיה כקורס המאושר על ידי המועצה להשכלה גבוהה
קורס זה נלמד במסגרת החוגים לתעשייה וניהול וניתוח מערכות מידע
במכללה להנדסה ע"ש עזריאלי ירושלים
מכללה אקדמית רמת גן
מכללת פרס ברחובות ומכללת תל חי.

קורס QA בחברות הבדיקות הגדולות בארץ ובגופים המשפיעים בישראל

מזה שנים, קובי מוכר בתעשייה כמדריך מוביל בתחום הבדיקות
הוא משמש כמדריך הראשי ומפתח ההדרכה של חב' קואליטסט (חברת הבדיקות הגדולה בארץ ובעולם) ומכשיר עבורם את כל בודקי התוכנה החדשים שנכנסים לחברה.
קובי הוא מדריך בכיר בחברת NESS תחת חטיבת הבדיקות VNESS והספיק לנהל
מס' רב של הכשרות מקצועיות רחבות עבור רפאל, אלתא, תעשייה אוירית בנק מזרחי ולקוחות נוספים.
בחברת SQLINK קובי מכשיר אנשי בדיקות לעולמות הגיימינג והפיננסים.
מעבר לכך ההכשרות המקצועיות שלו הועברו במגוון חברות מהגדולות והמשפיעות בישראל כמו:
בנק ישראל, עיריית ירושלים, לשכה מרכזית לסטטיסטיקה, משטרת ישראל, חב' המשחקים MOONACTIVE וגופים רבים נוספים בעולמות הפינטק, המדיקל, הצבא והמגזר הממשלתי.

gradient

התלמידים שלנו מספרים

14
אנה קיסליאנסקי

בתור קוסמטיקאית לשעבר המעבר לתחום בדיקות התוכנה מציע את הזדמנות קריירה בתחום חדש ומרתק. הקורס מאפשר לרכוש ידע ומיומנויות מקצועיות חדשות, תוך שימוש ביכולות התקשורת הבין-אישית.

לפני הקורס: קוסמטיקאית
אחרי הקורס: בודק תוכנה בחברת PetPace
13
יועד אלקיים

הקורס מספק ידע על תהליכי עבודה משולבים, כמו Agile וDevOps, שנמצאים בשימוש רב בתעשייה. זה מקנה הבנה מעמיקה של כיצד להשתלב בקבוצות עבודה מהירות ויעילות ולתרום באופן משמעותי לפרויקטים. ללא ספק קורס מדהים תודה רבה קובי.

לפני הקורס: טבח
אחרי הקורס: איש בדיקות בחברת מונאקטיב
12
איציק ממיסטלוב

בקורס לומדים מגוון רחב של נושאים שלא ציפיתי כמו מבנה נתונים, אלגוריתמים, תכנות ועוד. אחרי שסיימתי את הקורס הרגשתי מוכן לתעשייה והצלחתי למצוא עבודה תוך פחות מחודש.

לפני הקורס: תומך שירות
אחרי הקורס: איש בדיקות בחב' GREENROAD
11
יהונתן דיוויס

תודה רבה קובי הייתה מדריך מדהים.
בסוף הקורס מקבלים תעודה מוכרת בתחום בדיקות התוכנה מקובי, מה שנתן לי יתרון משמעותי בפתיחת דלתות בתחום בגלל השם המוכר של קובי בתור מרצה.

לפני הקורס: איש מכירות
אחרי הקורס: איש בדיקות בחב' טיפלטי
10
קלמו חכמון

הקורס של קובי יונסי מספק תמיכה מדהימה לאחר סיום הלימודים, כולל קבוצה אישית עם קובי שמספק רשת תמיכה ועזרה, עונה לכל שאלה ומספק גישה לעבודות פוטנציאליות. זה ללא ספק מקל על שלב חיפוש העבודה ושליחת קורות החיים.

לפני הקורס: מנהל פרוייקטים
אחרי הקורס: בודק תוכנה בחב' MoonActive
9
מיטל שטרית

הקורס של קובי מציע חומרים מעודכנים ומשלב טכניקות בדיקות מובילות בתעשייה, מה שמסייע להשיג ידע רלוונטי להיום ולהתמודד טכנולוגיות חדשות ודרישות בשוק.

לפני הקורס: מפיקת ארועים
אחרי הקורס: בודקת אוטומציה בחברת SyMania

איפה הבוגרים שלנו עובדים?

צרו איתי קשר

השאירו פרטים או חייגו עכשיו: 073-7796688

מידע שימושי

בדיקות QA בכל הפלטפורמות: הבטחת עקביות בין מכשירים

בעולם הטכנולוגיה הניידת והמתפתחת במהירות של היום, משתמשים גולשים במגוון עצום של מכשירים ופלטפורמות על מנת לגשת לאפליקציות ואתרי אינטרנט. החל מטלפונים חכמים, טאבלטים ומחשבים ניידים, ועד למחשבי שולחן, טלוויזיות חכמות, שעונים חכמים ועוד.

פסיכולוגיה של בקרת איכות: הבנת התנהגות המשתמש לבדיקות יעילות יותר

בדיקות מבוססות-פסיכולוגיה לוקחות בחשבון כיצד משתמשים מתנהגים בפועל כשהם משתמשים במוצר. הן בוחנות לא רק את הפונקציונליות של האפליקציה, אלא גם את האופן שבו היא מעוצבת ואת הרגשות שהיא מעוררת.

פניית פרסה לענף ההייטק: קורס בודקי תוכנה

אנו מזמינים אתכם לקרוא כתבה שנכתבה על המרכז שלנו באתר The Marker שם תוכלו להכיר את ה"אני מאמין" שלי, את תחום הבדיקות ואת הצורך בבודקים בתעשייה. הה

בדיקות תוכנה בעולם ה E-commerce

בדיקות QA הן קריטיות להצלחתם של אתרי מסחר אלקטרוני. כשלים ותקלות באתרי אינטרנט פוגעים ישירות בחוויית המשתמש ועלולים לגרום לאובדן הכנסות ולקוחות. לכן, הבטחת חוויית קנייה חלקה ונעימה היא מטרה מרכזית של QA בעולם המסחר האלקטרוני.
קורס QA

נתיבי הקריירה בתור בוגר קורס QA

בדיקות תוכנה הוא תחום מרתק עם אפשרויות קריירה רבות. במאמר זה נסקור בפירוט את הנתיבים האפשריים בקריירה לאחר סיום קורס QA החל מבודק תוכנה ג'וניור ועד לתפקידים בכירים יותר כמו מנהל QA.

העתיד של בדיקות QA בעולם הבינה המלאכותית

עם התפתחות הטכנולוגיה והבינה המלאכותית, רבים חושבים שבדיקות QA יעלמו. נסביר מדוע בדיקות QA תמיד תהיה חיונית, גם כאשר מערכות בינה מלאכותית יותר מתקדמות יכנסו לשימוש.
רוצה שנדבר בWhatsapp?